.

.

GeGeDa Paracord,Paracord 550 Комбо Изработката Колекции со 5 Видови Токи,20 Метри Секој Paracord Јаже

GeGeDa Paracord,Paracord 550 Комбо Изработката Колекции со 5 Видови Токи,20 Метри Секој Paracord Јаже

DEN 263.76

Количина на стоки
Това е достапна

Ge Ge Da PARACORD ХРИВНИЈА за ПОЛНЕЊЕ : .Ge Ge Da Paracord Хривнија Комплет е совршен за правење paracord проекти како белегзии, lanyards, ѓердани или paracord coasters или cozies, само-одбрана алатки, или алатки, тоа е голема да има во езеро, на вашиот брод, на boy scout и девојка извиднички војниците, и многу повеќе!. 2 - 3/8" Црна Токи, 2 - 4/6" Црна Токи,1-3/4" Црна Тока,2-Алуминиум Carabiner 2 - 32-милиметри Позлатен Челик Клучните Прстени.Ние, исто така, го фрлил во differect големини ТОКИ да се направи полесно да се создаде!.СЕКОЈ КОМПЛЕТ СОДРЖИ или 5 или 10 бои на 550 paracord во зависност од големината на пакувањето ќе добиете доволно за да се создаде 5 или 10 paracord нараквици.Ge Ge Da Paracord Хривнија Комплет е совршен за правење paracord проекти како белегзии, lanyards, ѓердани или paracord coasters или cozies, само-одбрана алатки, или алатки, тоа е голема да има во езеро, на вашиот брод, на boy scout и девојка извиднички војниците, и многу повеќе!.МУЛТИ-ЦЕЛ : Ge Ge Da Paracord Хривнија Комплет е совршен за правење paracord проекти како белегзии, lanyards, ѓердани или paracord coasters или cozies.Ge Ge Da Paracord Хривнија Комплет е совршен за правење paracord проекти како белегзии, lanyards, ѓердани или paracord coasters или cozies, само-одбрана алатки, или алатки, тоа е голема да има во езеро, на вашиот брод, на boy scout и девојка извиднички војниците, и многу повеќе!Не само обезбедување на вашето патување побезбедно и поудобно, но, исто така, правење на вашиот живот повеќе шарени,ова е мисијата на GEGEDA!!Ge Ge Da Paracord Хривнија Комплет е совршен за правење paracord проекти како белегзии, lanyards, ѓердани или paracord coasters или cozies, само-одбрана алатки, или алатки, тоа е голема да има во езеро, на вашиот брод, на boy scout и девојка извиднички војниците, и многу повеќе!Не само обезбедување на вашето патување побезбедно и поудобно, но, исто така, правење на вашиот живот повеќе шарени,ова е мисијата на GEGEDA!!.

Основните својства

Додатоци на производот