.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Маскирна Лос Анџелес Кралевите Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со OnePlus Nord 5G

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Маскирна Лос Анџелес Кралевите Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со

DEN 502.80

Количина на стоки
Това е достапна

Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Покажете ја вашата љубов за вашиот омилен NHL тим со Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Националната Хокеј Лига случаи!Без разлика која екипа ќе си навиваат за да победи на Стенли Купот, имаме што се опфатени со Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL случаи на пазарот!Дизајниран за модерниот начин на живот.Рачно изработени од кожа изградба.Форма ги исполнува функцијата.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Мулти-view застане.Брзо да го Инсталирате.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.Магнетни затворање систем.

Основните својства

Додатоци на производот