.

.

ACDelco Професионални 18P532 Задните Патници Страна Паркинг Сопирачка Кабел Собранието

ACDelco Професионални 18P532 Задните Патници Страна Паркинг Сопирачка Кабел Собранието

DEN 481.68

Количина на стоки
Това е достапна

OE-стил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабли.Врши стандарди бара од OE производители обезбедување оптимална заштита, услугата живот и безбедност.Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.ACDelco Професионални Dura Stop Паркинг Сопирачка Кабел е високо квалитетна замена компонента за вашето возило е паркинг сопирачка систем.Секој паркинг сопирачка кабел има пластика-обложена челик за да се обезбеди чувствувате отпорност на корозија и да се обезбеди непречено функционирање.Сопирачките се една област во која возило сопственици едноставно не може да се постигне компромис.Со ACDelco Сопирачки, можете да добиете мир на умот, кој доаѓа со делови кои се стручно се конструирани, произведени на строги tolerances, темелно тестиран и поддржана од страна на ACDelco име.Изберете од нашите генетски модифицирани Оригинална Опрема, Стручни Dura Stop, Предност, и Специјалност Серија за да ги задоволат вашите перформанси потреби и буџет.

Основните својства

Додатоци на производот