.

.

Кармин Случај Симпатична Преносни Шминка Козметички Торба Торбичка Кармин Носителот Шминка Организатор Геометрија

Кармин Случај Симпатична Преносни Шминка Козметички Торба Торбичка Кармин Носителот Шминка Организатор Геометрија

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Овие малку случаи се направени од супер-миграција кожа и внимателно stitched до совршенство.ГОЛЕМИНА : 9.5x2x7 см/3.7x0.8x2.7,лесен за носење, лесно да се земе, ќе може да се одржи на вашата рака за шминка во секое време, насекаде.СПЕЦИФИКАЦИЈА FUNCTIO : Apocket за кармин складирање, мали спецификации, лесно да се носат.ДИЗАЈН ПРЕНОСНИ : Мали и џеб големина,удобно се вклопува во џеб и може да се одржи неколку кармин внатре, внатрешни работи огледало, брзо и прецизно се применуваат кармин со внатрешната огледало.СОВРШЕН ПОДАРОЦИ : Кармин случај е флексибилен, кој заштедува простор и го елиминира нередот во ташна,Одговараат за испратите на вашиот пријател, како подароци.ВАШАТА ШМИНКА ESSENTIALS СЕКОГАШ на ДОФАТ - Совршено се држи до 2 усна кармини glosses или lipsense цевки овозможуваат од вас да ги задржи вашите најчесто неопходна козметика секогаш при рака.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ - се Вклопува многу популарни Кармин, козметика ФУНКЦИОНАЛНА & ПРАКТИЧНИ - Трајни Супер Мазна и Мека, брише лесно да се чисти.Вашиот пренослив суета има огледало за практично на оди на апликацијата да ви помогнат секогаш да изгледа вашиот најдобар.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА Големина : 9.5x2x7 см/3.7x0.8x2.7.Совршена големина за да се фрли во вашата чанта и да се знае вашиот кармин ќе остане во место.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК -одличен подарок од сопругот за да сопруга, ќерка на мајка ми, мајка на ќерка, таткото на ќерката, да сестра, жени, девојки, од син на брат вклучувајќи роденден, годишнина, мајката ден, денот на вљубените, дипломирањето, деверуша итн.

Основните својства

Додатоци на производот