.

.

Платно Tote Торба Водоотпорен Најлон Мулти Џеб Рамо Кеси Лаптоп Работа Торба Наставник Чанти и Чанти за Жените & Мажи

Платно Tote Торба Водоотпорен Најлон Мулти Џеб Рамо Кеси Лаптоп Работа Торба Наставник Чанти и Чанти за Жените & Мажи

DEN 307.20

Количина на стоки
Това е достапна

Одговара до 15.Стоп кои сакаат вашата торба имаше совршен џеб за едно нешто што секогаш ќе ги носите.Неверојатен подарок за луѓето околу вашата.Можете да го однесе до канцеларијата со купови на датотека sturdily изградени со детални рационализација крои и целосно наредени со полиестер ткаенини.Стилски дизајн : Добро притисне outlook со разумна внатрешни изградба чува оваа торба ќе се во форма за на век, тоа е Работа Tote Торба или неформални Чанта Патна Торба, тоа е ваш избор.Ние секогаш веруваат дека е вистински модерен нешто е за него & неа, и ги прави луѓето среќни кога тие добиле.1" x 13" пространа Торба за Лаптоп со повеќе прегради задржи вашите лични предмети на организиран и полесно да се најде, дури и на долго патување.

Основните својства

Додатоци на производот