.

.

Платно Tote Торба Водоотпорен Најлон Мулти Џеб Рамо Кеси Лаптоп Работа Торба Наставник Чанти и Чанти за Жените & Мажи

Платно Tote Торба Водоотпорен Најлон Мулти Џеб Рамо Кеси Лаптоп Работа Торба Наставник Чанти и Чанти за Жените & Мажи

DEN 597.60

Количина на стоки
Това е достапна

На прилагодливи рамо, рака им овозможува удобно носејќи опции, и широк рака елиминира рамо замор.Оваа duffel торба има интелигентна изградба со разновиден збир на џебови кои можат да се сместат само за ништо.Можете да го однесе до канцеларијата со купови на датотека sturdily изградени со детални рационализација крои и целосно наредени со полиестер ткаенини.6" Macbook, се препорачува да се продавница лаптоп помала од 15. 100% Најлон.Ние секогаш веруваат дека е вистински модерен нешто е за него & неа, и ги прави луѓето среќни кога тие добиле.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Основните својства

Додатоци на производот