.

.

Funchey Крстот Бод Колекции Печат Целосна Палета на Дезени Везови Стартер Колекции за Возрасни Почетници и Деца DIY Лесно Печатени Крст-Бод Колекции за Дома Декор (Двај?

Funchey Крстот Бод Колекции Печат Целосна Палета на Дезени Везови Стартер Колекции за Возрасни Почетници и Деца DIY Лесно Печатени

DEN 359.76

Количина на стоки
Това е достапна

Една нишка е составен од 6 насоки, така што треба да се подели на 6 насоки во два 3-влакно линии пред вас работа.Големи слики со повеќе темата броеви може да бидат ослободени од било повтори боја блокови и симболи.Тоа е произведена и дизајниран повеќе од 9,000 крст-бод производи, кои се продаваат во повеќе од 30 земји од целиот свет.Овој крст бод дизајн треба да биде завршен со 2-насоки тема. 【Ткаенина големина параметри】Големина : 17.

Основните својства

Додатоци на производот