.

.

GOLDEAL Радост недела DIY Крстот Бод Колекции за Дома Декор, Печат Везови Занаети Needlepoint Стартер Колекции-Орел.(17.3x13)

GOLDEAL Радост недела DIY Крстот Бод Колекции за Дома Декор, Печат Везови Занаети Needlepoint Стартер Колекции-Орел.(17.3x13)

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

Откако ќе завршите крои, моделот е лесно да се мијат со топла вода за околу 3 часа впива.Се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите пријателски услуги на клиентите ако било problems Tips : Ако ова е вашиот прв пат да се купи овој комплет или првата проба на крстот-бод, ве молиме прочитајте ги следниве инструкции : ве Молам НЕ се Печат Модел на влажна ткаенина, пред да заврши, бидејќи мастило на моделот се растворливи во вода. [Круг на Чело Игли & Подебели Памучна Ткаенина] Висока јачина круг на чело игли заштита на вашите прсти, нема потреба да се грижите за вашиот прст биде зимските.Симболите на ткаенина имаат соодветниот број за кодот.

Основните својства

Додатоци на производот