.

.

48 КОМПЈУТЕРИ Велигден Bunny Плик Печати Labels Налепници 1.2 Круг

48 КОМПЈУТЕРИ Велигден Bunny Плик Печати Labels Налепници 1.2 Круг

DEN 168.00

Количина на стоки
Това е достапна

✅Висок квалитет декорација мат налепници и симпатична убава слика.Тие додадете личен допир на вашите пријатели, муштерии, и добавувачи. ✅Овие етикети се лесно да кора или стап. ✅Налепници совршен како плик фоки, за декорација, свадба, роденден, забава, подароци или било какви посебни настани во вашиот живот!. ✅Големина : 1.2 инч.СЕКОЈ ПЕЧАТ/НАЛЕПНИЦА/ЕТИКЕТА МЕРКИ 1.2" КРУГ.

Основните својства

Додатоци на производот