.

.

LORVIES Американското Знаме Ленти Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

LORVIES Американското Знаме Ленти Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

DEN 1031.76

Количина на стоки
Това е достапна

Овој сестран ранец е направена од отпорен на вода.Factional Прегради Двојно Патент Врвот, Ракување, Двојно-Рамо Појаси.Прилагодено Дизајн, Посебен, Многу елегантен, погоден за шопинг, за патување и други прилики.Еден Голем главната преграда, Две шише странични џебови, Една пред патент џеб.Ќе ви се допаднат леснотијата со која можете да ги транспорт овој пелена торба — тоа е ранец ремени, па можете да го носат на грб, на рамо, рака да го носат преку рамото како tote кеса и се справува со тоа да се задржи во рака.Muti-функција & Погодно : Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.

Основните својства

Додатоци на производот