.

.

MUOOUM Покер Среќа Живот Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик за Патување Ранци

MUOOUM Покер Среќа Живот Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик за Патување

DEN 1055.76

Количина на стоки
Това е достапна

Прилагодливи рамо, рака Поместена засилен рамо, рака, Удобно и Дише, Лесен за носење, Без притисок на рамениците. - Лесно да се чистат и Издржливи. - Задоволни Одмор Подарок Избор.Топло совети : - за Да го продолжи животот на ранец, ние препорачуваме да се мијат торба со рака.Со само едно копче што може да се заклучи и на горниот дел се справува да се откажам торба во склопот на шетач, и со поместена назад ремени, тоа докажува идеален за бебето се грижат за време на патување. - Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Тоа е Мулти-Функција Ранец за секојдневниот живот : Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанти, Погоден за повеќе прилики за шопинг, излегување, училиште, факултет, работа, патување, пешачење, кампување, велосипедизам и други отворено activitie итн.Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Пакет Содржина : 1 * Пелена Ранец Карактеристики На Производот - Патент Затворање. - Дозволете мало отстапување за мерни податоци.Било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме!.Димензии 11 (L) x 7. - Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.Ние го цениме секој клиент и секоја цел што е важно за нас и ние ќе ви помогнат да се реши тоа активно.8 (W) x 15 (H) инч. - Може да се користи како туристички ранец или како една рачна ташна.

Основните својства

Додатоци на производот