.

.

LITFAD Папагал Тифани Кристалните Лустери 6 Глави Pendant Осветлување Обоено Стакло LED Таванот Виси Светлина Тела Pendant Ламба за Дневна Соба и Спалната соба Хотел Бар

LITFAD Папагал Тифани Кристалните Лустери 6 Глави Pendant Осветлување Обоено Стакло LED Таванот Виси Светлина Тела Pendant Ламба

DEN 792.00

Количина на стоки
Това е достапна

✦Гаранција : 2 години.Романтични и убава боја, привлечен, модерен и елегантен disign стил.Со Античкиот Тифани Светилка База, Ќе Го Зголеми Вашиот Дом Decoration Infinite Шарм.Овој Луксузен Тифани Стил LED pendant светлата е совршен за трпезарија, Дневна соба, кафуле, Ресторан, Хотел, Ходникот и други места за декорација е потребно. ✦Тела Ширина : 30.31" (77 cm), Тела Висина : 31.5" (80 cm), Синџир/Кабелот Должина : 23.6" (60 cm), Синџир/Кабелот Прилагодливи.Материјал : Метал + Уметност Стакло + Кристал. ✦Заштеда На Енергија.Заштеда на електрична енергија, бил значително.Екстремни долг животен век.Сијалица видови на располагање вклучуваат : LED/Блескаво/Флуоресцентно, Крушка База : E26/E27. Број На Светилки : 6+2 Светла, Крушка Не се Вклучени, Wattage По Сијалица : 31-40 W. ✦Брз и Лесен за инсталација.Добро пакет и Корисници'manual и Дополнителна опрема, обезбедување вашата инсталација.Рачно изработени Светилка Сенка со Шарени Дизајн, Романтични и мека осветлување.Овој креативен таванот виси светлина не само осветлување ефект, но исто така добар декоративен ефект.Боја : Мулти Обоени - 8 Светла.

Основните својства

Додатоци на производот