.

.

TeHenoo Стакло Pendant Осветлување,10.24 Инчен Clear Стакло Сенка,Прилагодлив Мозок, Црна Светлината Тела Виси за Кујнски Остров,Мијалник,Дневна Соба,Ресторан,Farmhouse

TeHenoo Стакло Pendant Осветлување,10.24 Инчен Clear Стакло Сенка,Прилагодлив Мозок, Црна Светлината Тела Виси за Кујнски Остров,Мијалник,Дневна

DEN 959.52

Количина на стоки
Това е достапна

ДОМОТ АКЦЕНТ ДИЗАЈН : На pendant меша со било естетски, додека чисто стакло сенка го комплетира изгледот со навестување на индустриски класичен лик,нов,домот проѕирен дизајн ќе додадете топла домот одблесокот на било простор за живеење.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА&E26 МЕДИУМ ГРЛО : ги Вклучува сите монтажа хардвер за брза и лесна инсталација,компатибилен со блескаво, LED, CFL и халоген светилки со E26 приклучоци (стандард САД приклучоци и 60 W Max).Answer : ___________________________ Note : A19 сијалица Препорачува!Ако сакате да ја сијаличката не се протега надвор од сенка, ве молиме да користите сијалица дека тоа е должина не надминува 3.3 инч.ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ:На pendant доаѓа со прилагодливи мозок (66.93 инчи),може да се прилагоди на висината на вашиот посакуваната должина.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за кујнски остров,трпезарија кафе,foyer,клуб,entryway,ходникот.ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние ќе ви ги даде 100% задоволство, 30-дневниот Гаранција за Парите Назад и 1 Години Гаранција.

Основните својства

Додатоци на производот