.

.

2Meters Шарени Ној Пердув Боа Ној Пердуви Трим Свадба Пердуви Декорација Лента Shawl Пердуви за Занаети Карневал - Камео

2Meters Шарени Ној Пердув Боа Ној Пердуви Трим Свадба Пердуви Декорација Лента Shawl Пердуви за Занаети Карневал - Камео

DEN 671.76

Количина на стоки
Това е достапна

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани до совршенство.Овие ној пердув може да се користи за свадби и партија украси, дома декорација,денот на благодарноста занает,пантомимичари оркестарот и многу наврати.Убава ној пердув трим дополнителните се користи за шиење занаети носии.Направи твојот живот повеќе шарени.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе рефундирање на вашите пари назад колку што е можно побрзо да се осигура дека вие сте најмногу задоволни.

Основните својства

Додатоци на производот