.

.

KRN Вода Бран Коса Чипка Пред Перики Природни Црна Боја Glueless Целосна Чипка Човечка Коса Перика 150% Густина за Црни Жени со Бебе Коса од Карина Коса (22inch, полн чипка пер?

KRN Вода Бран Коса Чипка Пред Перики Природни Црна Боја Glueless Целосна Чипка Човечка Коса Перика 150% Густина за Црни Жени со Бебе

DEN 3359.76

Количина на стоки
Това е достапна

Должина : 12-24inch 1) може да биде стил повторно 2) Сите текстури се стилизирана со висока температура, сосема без било какви хемиски процес.Важни Информации : Клиент Не Пишува Чипка Боја И Капа Големина,Ние Ќе Брод Среден Браун Чипка И Средни Капа Големина.Може да се исправи, завиткан, избелени, обоена и стилизирана како свој коса.Боја : Природна Црна Боја (27)3.Стил : Вода Бран wig2.

Основните својства

Додатоци на производот