.

.

Andongnywell Директно Средниот Дел Кратка Перика Краток Рамо Должина Боб Перики Мешана Боја Синтетички Жените Перика

Andongnywell Директно Средниот Дел Кратка Перика Краток Рамо Должина Боб Перики Мешана Боја Синтетички Жените Перика

DEN 69.36

Количина на стоки
Това е достапна

Ве молиме не грижете се, прво што треба да направите е да се тресат тоа, а потоа да носат тоа, вие може да го добиете истиот перика како на сликата покажува.Топло Совети : 1. [ПЕРИКА КАПА ИЗГРАДБА] : Основни Отвори Weft, Круг Кожата Врвот, ќе победи?т чувствуваат топли додека го носи. Тока до ремени и четка перика повторно.Andongnywell секогаш води тренд на модата перика, ние ви нудиме добар квалитет перика со висока температура отпорни на топлина синтетички влакна и секој перики се направени од страна на вешти работници.Ако Имате Било Какви Прашања,Можете Да Се Чувствуваат Слободни Да Ме Контактирате. [SIZE] : големината е прилагодлив и без игли или лента треба да се бара.На перики треба да се стави на ладно и суво место.Тоа треба да се вклопат за повеќето луѓе. [ГАРАНЦИЈА] : 24 Часа Онлајн Услуга,По-Продажбата на Услугата за Гаранција.Andongnywel Перика Носи Чекори : 1.Сите синтетички влакна перики се случи да минимум пролевање и заплитане што е нормална.Andongnywell синтетички перика,Многу природен изглед. Стави перика на главата и да се повлече прилагодливи ремени да се приспособат на вашиот шеф.Andongnywell Перики за сите изгледа,ние нудиме многу видови на стилови и бои е перики, Вашиот Стил!Вашата Убавина!Вашиот Сигурен!Вашиот совршенство е нашата бескрајна извршување .[МАТЕРИЈАЛ] : Синтетички Влакна Отпорни на Топлина Centigrade,Висок Квалитет на Топлина Пријателски Влакна Може да Биде Висока Температура.Боја Понекогаш може да биде малку различен Од фотографии, бидејќи на вашиот монитор е боја за прилагодување или од други причини.Перики се должи на истиснување во пакување и транспорт процес, производ што сте го добиле може да изгледа малку различен од сликата .

Основните својства

Додатоци на производот