.

.

Konsait Дипломирањето Фото Проп, Дипломирањето Фото Кабина Реквизити Рамка 2022, Град Дипломирањето Gown Капи Диплома Фото Кабина Позадина за Дипломирање Момчиња и Девој?

Konsait Дипломирањето Фото Проп, Дипломирањето Фото Кабина Реквизити Рамка 2022, Град Дипломирањето Gown Капи Диплома Фото Кабина

DEN 170.16

Количина на стоки
Това е достапна

Ве молиме овозможи мала грешка, поради прирачник за мерење.Совршен Дипломирањето Партија Резерви, Големина : 1 Парче фото кабина проп рамка за големината 69.Специјален Дизајн за Дипломирање 2022 Партија : Оваа дипломирањето фото реквизити рамка дизајнирана со дипломирањето капа gown одговараат на собата, на рака со диплома, зборови со "Град", "graduation", го направите вашиот фото повеќе живописни и полна со индивидуалност.Лесен за употреба, не треба да се Соберат : Ова дипломирањето фотографија позадина доаѓа со 4 дупки во аголот, Само да се стави на јаже преку дупка, а потоа можете да се откажам тоа насекаде.Можете да ги споделите инспиративна дипломирањето слики со вашите пријатели преку социјалните мрежи.Новиот Дизајн Фото Кабина Реквизити Материјал : дипломирањето фото рамката е направена од премиум ткаенини, што е многу издржлив и може да се користи многу пати.Повеќе Голем Хит Дипломирањето Партија Материјали : Погоден за 2021 дипломирањето партија украси, 2021 дипломирањето партија материјали, град партија услуги, 2021 дипломирањето прослава.Тоа е исто така погодно да се носат и чисти, може да се земе тоа да било дипломирањето партии што сакате, на фото кабина позадина ќе се направи дипломирањето партија повеќе жив.Прилики : Овие дипломирањето фото кабина проп рамки се погодни за 2022 graduations, 2022 дипломирањето партија материјали, одделение отворен и затворен партија услуги, земајќи ги дипломирањето фото активности за децата, градинка, основно, junior, senior, средно училиште, или на факултет и универзитет.Тоа ќе биде голем хит во дипломирањето партија.

Основните својства

Додатоци на производот