.

.

amscan Уникатен 48815 Шепа Патрола Партија Фото Кабина Реквизити, 8 Кт.

amscan Уникатен 48815 Шепа Патрола Партија Фото Кабина Реквизити, 8 Кт.

DEN 155.52

Количина на стоки
Това е достапна

Пакет од 8 фото кабина реквизити.Овие фото реквизитите ќе се направи прекрасен прилог на вашето дете ШЕПА патрола тематските партија.Ајде малку страна на посетителите ги собереш нивните омилени реквизити и позираат за сликите пред фото позадина или додека играте игри во ШЕПА патрола тематските партија.Се координираат со други ШЕПА Патрола тематските партија материјали и партија украси.Направи на вашето дете роденденска забава забава и пријатно со овие Шепа Патрола Партија Фото Кабина Реквизити.

Основните својства

Додатоци на производот