.

.

DYNWAVE Универзална Вежба Вежба Екипаж Вежба Екипаж 0 14mm за РК Автомобил Хеликоптер DIY

DYNWAVE Универзална Вежба Вежба Екипаж Вежба Екипаж 0 14mm за РК Автомобил Хеликоптер DIY

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

Професионални 0-14mm дупка прилагодливи reamer алатка.Погоден за РК автомобил, РК авион, Модели, electricians, plumbers за греење и инженери, столари итн. 100% сосема нов и висок квалитет.Високо квалитетен челик со -отпорни се справи и оптимален облик на вежба за удобен зафат и лесно ракување.Многу подобро отколку ножици и овозможува да се направи совршен дупка големина.Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет. - Професионална 0-14mm дупка прилагодливи reamer алатка. - Високо квалитетен челик со -отпорни се справи и оптимален облик на вежба за удобен зафат и лесно ракување. - Многу подобра отколку ножици и овозможува да се направи совршен дупка големина. - Погоден за РК автомобил, РК авион, Модели, electricians, plumbers за греење и инженери, столари итн.Спецификација : - Боја : Црна + Сребро - Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Алуминиум легура - Дупка видов големина : 0-14mm Прилагодлива Должина : Околу. 125mm / 4.92 inch Package Вклучува : 1x Дупка Reamer Note : ве Молиме овозможи мала грешка при мерење.

Основните својства

Додатоци на производот