.

.

Рака Пресврт Вежба+10pcs Пресврт Вежба, Алуминиум Легура Рака Вежба, што се Користи За Дрво-Пластика Орев Дупчење

Рака Пресврт Вежба+10pcs Пресврт Вежба, Алуминиум Легура Рака Вежба, што се Користи За Дрво-Пластика Орев Дупчење

DEN 328.56

Количина на стоки
Това е достапна

ПРИМЕНЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Погоден за дупчење дрво, дијамант, орев, пластика и други материјали.ГРАВИРАЊЕ И ДУПЧЕЊЕ : Многу погодна за резба и дупчење во дрво, пластика, килибар и други кревка мали материјали.АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, чак е компактен, носат-отпорни, може цврсто да се поправи малку вежба, пренослив дизајн, многу погодна за една рака операција, за да се обезбеди максимална издржливост.ГОЛЕМИНА : 1mm/0.04 инчен, 1.5 mm/0.06 инчен, 2mm/0.08 инчен, 2,5 mm/0.1 инчен, 3мм/0.12 инчен, 2 од секоја големина.ПАКУВАЊЕ ЛИСТА : 1 x рака воена вежба 1 x чак, 10 x вежба малку.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Рака Вежба Материјал : Алуминиум Легура Вежба Малку Големина : Прибл. (Секоја големина има 2 парчиња) 1mm / 0.04 во 1.5 mm / 0.06 во 2mm / 0.08 во 2.5 mm / 0.1 во 3мм / 0.12 во Применливо : Дупчење дупки за дрво, пластика, гума, модели и други материјали Големина : Прибл. 196 x 18.9 mm / 7.72 x 0.74 во Пакет Листа : 1 x Рака Вежба 1 x Чак 10 x Вежба Малку .

Основните својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hand Drill
Material:
Aluminum Alloy 
Drill Bit Size:
Approx. (Each size has 2pcs) 
1mm / 0.04in :
1.5mm / 0.06in :
2mm / 0.08in :
2.5mm / 0.1in :
3mm / 0.12in :
Applicable:
Drilling holes for wood, plastics, rubber, models and other materials
Size:
Approx. 196 x 18.9mm / 7.72 x 0.74in
Package List:
1 x Hand Drill  :
1 x Chuck  :
10 x Drill Bit  :

Додатоци на производот