.

.

G. S Волумен Пинцети Нерѓосувачки Челик Ултра Ригидност Полу Криви Про Убавина Eyelash Продолжување Алатка наставата по англиски јазик-045

G. S Волумен Пинцети Нерѓосувачки Челик Ултра Ригидност Полу Криви Про Убавина Eyelash Продолжување Алатка наставата по англиски

DEN 119.76

Количина на стоки
Това е достапна

Големина : 12 Cm/4.72 Инчи.Анти-Киселина.Не-Корозивен.Направен Во Висока Нерѓосувачки Челик.Исто Како Слика.Г.S Волумен Пинцети Нерѓосувачки Челик Ултра Ригидност Полу Криви Про Убавина Eyelash Продолжување Алатка наставата по англиски јазик-045 Најдобар Квалитет.

Основните својства

Додатоци на производот