.

.

SE Нерѓосувачки Челик Пинцети Сет (4 PC.) - TW2-464SP

SE Нерѓосувачки Челик Пинцети Сет (4 PC.) - TW2-464SP

DEN 263.76

Количина на стоки
Това е достапна

Вкупната должина со 1.5 mm дебелина : 5", 5-1/2", 6-1/2".Пинцети должина со 2.0 mm дебелина : 8".Нерѓосувачки челик материјал.Директно serrated совет.Остра точка.Овие TW2-464 SP Нерѓосувачки Челик Пинцети Сет (4 PC.) е идеален за отстранување на splinters и подигање на мали, лизгава објекти, вклучувајќи ги и бисери, скапоцени камења, sequins, камења, и повеќе.Тие функција директно совети со serrated вилици за сигурен зафат.Овие пинцети имаат knurled рачка за да не се лизга задржете.Врвот е остар за прецизност.Овие пинцети се одлични за детални работа, изработка на накит, и да се види поправка.SE е посветена на обезбедување на клиентите со најдобар извор за вредност е можно на пазарот.Ќе уживате на квалитетот, функција и корисноста на нашите SE TW2-464 SP Нерѓосувачки Челик Пинцети Сет (4 PC.).ПИС Права Напомена : Важно : Избегнувајте добивање на фалсификувани предмети.Вистински SE производи дојде со SE логото на пакувањето.SE е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.

Основните својства

Додатоци на производот