.

.

Прстен Pin Перница, JUSTDOLIFE Прст Прстен Pin Перница, Флорални Прилагодливи Игла за Шиење Перница за Везана Шиење Darning DIY Занает

Прстен Pin Перница, JUSTDOLIFE Прст Прстен Pin Перница, Флорални Прилагодливи Игла за Шиење Перница за Везана Шиење Darning DIY Занает

DEN 1507.20

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : Изработени од полиестер материјал, издржлив и висок квалитет за употреба.Дизајн : pin перница со прстен дизајн и цветни модел е многу креативни, симпатична и лесен за употреба.Големина : L*W : 4.3*3.5 см(1.69*1.38 во).Одличен подарок : Корисна алатка за шиење е совршен подарок за шиење и quilting ентузијасти, пријатели, мајка, сестри, итн.Примена : Совршен за quilting, везана, везови, обезбедување на безбедно место за чување на игли и игли.Боја : Случајни color Material : Polyester Size : L*W : 4.3*3.5 см(1.69*1.38 во)Пакетот вклучува : 1 x Pin cushion Note : - Pin-от не е вклучена.Боја и тип се случаен избор.- Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including1 x Pin перница.

Основните својства

Додатоци на производот