.

.

LIXBD Pin Перница Зглоб Pin Перници Дрвени База Игла Перница погоден за носене Игла Pincushions за Шиење Quilting Иглички Носителот 2 парчиња (Избрани Шема)

LIXBD Pin Перница Зглоб Pin Перници Дрвени База Игла Перница погоден за носене Игла Pincushions за Шиење Quilting Иглички Носителот

DEN 165.36

Количина на стоки
Това е достапна

, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу photho и вистинскиот објект.Моден дизајн : Прекрасна овален облик со атрактивни око-фаќање на цвет шема.Тоа е, исто така, совршен подарок за шиење и quilting ентузијасти.Не можат да чекаат да им покаже на вашите пријатели.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, ти благодарам!Ако како подарок за девојка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе го користи подарок завиткување за вас да брод.- Материјал : Памук.Побезбеден од вообичаената пракса на одржување на игли во устата.Топло совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, го следи светлината, прирачник за мерење и сл.Лесно да се носат : Корисна големина за шиење кошница кутија организатор складирање, да ги задржи на иглички игли со вас.Пакет Including2pc x pin cushions This производ, обично се спроведуваат во рок од 7-15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Корисни алатки за шиење и идеален подарок : совршен подарок за шиење и quilting ентузијасти.Ако ви се допаѓа везана, нашите производи се идеални за вас.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Основните својства

Додатоци на производот