.

.

Лили е Дома Двоен Ѕид Гел-Исполнет Акрилик Замрзнувач Пиво Очила, Одлични за Уживање Brews на BBQs и Партиите, да се Расчисти со Избрани Боја Основи (16 оз. Секој, Сет од 4) -

Лили е Дома Двоен Ѕид Гел-Исполнет Акрилик Замрзнувач Пиво Очила, Одлични за Уживање Brews на BBQs и Партиите, да се Расчисти со

DEN 718.80

Количина на стоки
Това е достапна

ЗАМРЗНУВАЊЕ И REFREEZE : Рака мие и refreeze за четири часа, па ќе имате секогаш ладен чаши.Секој кригла е околу 6" високи и 3.ЗАМРЗНАТИТЕ И ПРИЈАТНО : единствена гел создава ладен изглед помеѓу вашиот пијалок и кригла.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Лили Дома го прави широк спектар на производи за секој дом и градина љубовник.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ ПИЈАЛАЦИ ЛАДНИ И ОСВЕЖУВАЊЕ : Секоја од 4 чаши е изградена со двојно ѕидови изолација исполнет со пукам гел кој може да оди во замрзнувач и да ја задржите вашиот пијалок, екстра ладни додека вие уживате во него!.

Основните својства

Додатоци на производот