.

.

MEDIEVALCRAFTS рачно изработени Пиење Рог Кригла За Пиво Вино Божиќ Подарок | Катира повод Партија Прстен церемонија

MEDIEVALCRAFTS рачно изработени Пиење Рог Кригла За Пиво Вино Божиќ Подарок | Катира повод Партија Прстен церемонија

DEN 911.76

Количина на стоки
Това е достапна

Големина : од 10 ДО 14 инчи (приближно).Материјал : Полски Рог.Крај : Како што е прикажано на Слики ( Не сум Сигурен).УПОТРЕБА : Секојдневна Употреба.Империал дизајнер стилски Изборот на Подарок за Господа.Големина : од 10 ДО 14 инчи (приближно) Материјал : полски Рог Крај : Како што е прикажано на Слики КОРИСТИ : Секојдневна Употреба.

Основните својства

Додатоци на производот