.

.

Гор Magala Пиво Штајн, Персоналните MHW Подарок За Него, Monster Hunter Светот Пиво во Кригла, Обичај Подарок за Гејмер, Geek Groomsmen Подарок, Пиво Tankard

Гор Magala Пиво Штајн, Персоналните MHW Подарок За Него, Monster Hunter Светот Пиво во Кригла, Обичај Подарок за Гејмер, Geek Groomsmen

DEN 695.76

Количина на стоки
Това е достапна

Дрвени кригла е одлична за различни прилики, без разлика дали тоа е околу базенот, на патио или на каучот.Рачно изработени од природни дабово дрво и остварува во темно кафена боја, оваа солидна кригла дава пиво свој посебен вкус.Совршен кригла да уживате со вашето омилено пиво, сок, вода и многу други пијалоци!.Само не заборавајте да се мијат нив од страна на рака, - вие не сакате вашите скапоцени кригла да биде уништено од страна машина за миење на садови!.Не постои подобар подарок, отколку дрвена кригла со нерѓосувачки челик првенство, за маж или жени кои сака пиво или други ладни пијалоци.Голем 17 мл пиво во кригла е направен од дабово и украсена со бакар етикета.Нерѓосувачки челик вметнете во внатрешноста на дрвена обвивка на кригла ќе се задржи на температурата на пиво постудено, за еден подолг временски период во текот на летото.

Основните својства

Додатоци на производот