.

.

Деца Деца Бебе Девојка Надвор Рамо Гроздобер Цветни Фустан Принцеза се Облекуваат Оглавник Кавга Ракав Празник Здолништа за Деца

Деца Деца Бебе Девојка Надвор Рамо Гроздобер Цветни Фустан Принцеза се Облекуваат Оглавник Кавга Ракав Празник Здолништа за Деца

DEN 179.76

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ☀☽Материјал : Памук мешавина, мека, дише, удобно и без штета за бебешка кожа. ☀☽Функција : Цветни печати, Исклучување на рамо, Оглавник, Кавга ракави со шорцеви, да те направи малку девојка привлечни и слатка. ☀☽Симпатична дизајн : Симпатична Фустани за бебе девојки, фустани без Ракави добро за Пролет, Лето, Есен/Есен. ☀☽Погоден за повик за секојдневно носење,денот на независноста , играње Надвор, роденденски подарок, свадба, роденден, бебе туш или слика пукаат. ☀☽Она што Ќе Добиете : 1pc бебе девојка лето цветни фустан.Ве молиме проверете ја големината на производот се опише пред да ја купите.Добредојдовте на LXXIASHI!Строги КК систем за гаранција на квалитет и испорака.Големина детали : Size80-Должина 33 см Биста 29*2cm -За Возраст 6-12 Months Size 90-Должина 34.5 смБиста 30*2cm За Возраст 12-18 Months Size 100Должина 36 см-Биста 31*2cm За Возраст Од 2-3 Years Size 110Должина 37.5 смБиста 32*2cmЗа Возраст Од 3-4 Years Size 120Должина 39 см-Биста 33*2cm За Возраст Од 4-5 Години☂Чистење : не миење со топла вода; Висат да се исуши.☂Белешки : Има 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купите item Shipping Информации : Стандард за Испорака : 7-15 биз дена да пристигнат.Забрзана Испорака : 3-5 биз дена да пристигнат.За Нашата Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и се обидуваме се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем.Ви благодариме!.

Основните својства

Додатоци на производот