.

.

Draper 4 Парче Само Зафат Клешти За Поставување 35373

Draper 4 Парче Само Зафат Клешти За Поставување 35373

DEN 1888.80

Количина на стоки
Това е достапна

Содржини : 2 x криви вилица, 1 x директно на вилицата и 1 x долг нос видови.Serrated грчевито држејќи се површини и прилагодливи отворањето со брзо ослободување на менувачот.Draper Гарантира Производ.Четири парче сет со вилиците произведени од добар квалитет челик, прекалени и зацврстен.Serrated грчевито држејќи се површини и прилагодливи отворањето со брзо ослободување на менувачот.Екранот спакувани.

Основните својства

Додатоци на производот