.

.

Прото J2806SMP Прецизност Plier Сет, ESD, Перница, 6 Компјутери.

Прото J2806SMP Прецизност Plier Сет, ESD, Перница, 6 Компјутери.

DEN 3691.44

Количина на стоки
Това е достапна

Појачани И Зацврстен Вилици За Сила И Издржливост.Двоен Лист Пролет Дизајн Помага Да Се Зголеми Издржливост, Истовремено Овозможувајќи Вилиците За Да Се Одржува Во Отворена Позиција За Брза Употреба.Тип На Производ : Клешти.Земја На Производство : Сад.Прецизност Plier Сет, Број на Парчиња 6, ESD Безбедно Да, Вклучува 4-1/4 Во.Аглеста Машина со Рамна Намали, 4-1/4 Во.Полу-Рамна Намали Заострените Главата, 4-1/4 Во.Флеш Се Намали Овална Глава Дијагонала Секачи, , 4-1/2 Во.Кратката Крајот Машина со Рамна Намали, 4-1/2 Во.Игла Носот со Serrated Вилица, 4-3/4 Во.Тенок Игла Носот со Не-Serrated Вилица, Стандардна Алатка (Додаток кој се Потребни за Врзување), Пролет Враќање Нема, се Справи со Тип Перница Зафат, се Справи со Црвена Боја, Материјал Челик, Стандарди ANSI, ESD С. 541, MILF-PRF-81705 D.

Основните својства

Додатоци на производот