.

.

Aexit 1/4 месо тело Крајот Мелници Дијаметар од 4 Флејта Мелење Машина ХСС Крајот Милиони Квадратни Носот Крајот Мелници 3 Еез

Aexit 1/4 месо тело Крајот Мелници Дијаметар од 4 Флејта Мелење Машина ХСС Крајот Милиони Квадратни Носот Крајот Мелници 3 Еез

DEN 1284.00

Количина на стоки
Това е достапна

Боја : Сребро Тон; месо тело со Дијаметар : 6mm/1/4".Сечење Дијаметар : 4mm/0.16"; Флејта : 4-Flute.Вкупна Должина : 60mm/2.4"; Сечење на Длабочина : 15mm/0.6".Име на производ : Крајот Мелница; Пакет Содржина : 3 x Крајот Мелница.Материјал : ХСС; Тежина : 46g. 1.Повеќе flute должини за длабок џеб мелничката и подолго да се достигне.2.совршен за сечење операции во многу материјали.3.Тоа е точно алатка за груба мелничката, може да се користи за да се вежба во работа, парче за slotting.4.Карактеристики : директно месо тело, ХСС материјал.0.

Основните својства

Додатоци на производот