.

.

Aexit 12mm Круг Крајот Мелници месо тело ХСС Директно месо тело Крајот Мелница Злато Плоштадот Носот Крајот Мелници Тон 83mm

Aexit 12mm Круг Крајот Мелници месо тело ХСС Директно месо тело Крајот Мелница Злато Плоштадот Носот Крајот Мелници Тон 83mm

DEN 1346.40

Количина на стоки
Това е достапна

Име на производ : Директно месо тело Крајот Мелница;месо тело со Дијаметар : 12mm/ 15/32".Cuttng Дијаметар : 12mm/ 15/32";Сечење на Длабочина : 27mm/ 1.06".Вкупна Должина : 83mm/ 3.27";Материјал : ХСС.Боја : Злато Тон;Тежина : 72g.Пакет Содржина : 1 x Директно месо тело Крајот Мелница.Малку се користи цврсти карбид соголени крајот мелници.Овие крајот мелници се користат и добра состојба, и се уште имаат доволно сечење живот лево.Ова четири flute крајот мелница е честа тример на мелење тркала на вашиот мелење машина.совршен за truing до вашиот мелење тркала во брз и лесен процес.

Основните својства

Додатоци на производот