.

.

OMAC Нови Под Мијалникот Мат | Trimmable Водоотпорен застана на Работ Кабинет Лагер Заштитник за Кујна и Бања се Сечат за Да одговараат Кабинети, Полица & Фиока Облоги и Ор?

OMAC Нови Под Мијалникот Мат | Trimmable Водоотпорен застана на Работ Кабинет Лагер Заштитник за Кујна и Бања се Сечат за Да одговараат

DEN 575.76

Количина на стоки
Това е достапна

НЕ-се ЛИЗГА на ЗАФАТ : Секој мат карактеристики паметен и модерен дизајн кој овозможува влечење за да се спречи лизга и објекти од сопствени покрена рабови за крајна заштита.Мијалникот Мат со Покрена Рабови е совршен додаток за да Водоотпорен под мијалникот, заштити од било Протекување или нечистотија доаѓаат од допрете цевки, складирање на вашите производи за чистење или други услуги кои вие ги чувате под мијалникот, тоа е погоден за под кујнски мијалник, бања потоне, па дури и вашиот нови простории.КАРАКТЕРИСТИКИ : Мијалникот Мат со Покрена Рабови е совршен додаток за да Водоотпорен под мијалникот, заштити од било протекување или нечистотија доаѓаат од допрете цевки, складирање на вашите производи за чистење или други услуги кои вие ги чувате под мијалникот, тоа е погоден за под кујнски мијалник, бања потоне, па дури и вашиот нови простории.ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : Направен од флексибилни дека намалувања лесно за кориснички големини; Одлично да се користи како фиока, полица, фрижидер, провизии или кабинет лагер!.Ние брод на сите платени (до 2.ПРЕДНОСТИ : Ние се наоѓа и управувани во ТЕКСАС, САД и ние ќе бидат превозот вашите наредби од нашиот ТЕКСАС, САД склад.Совршен за кујнски мијалник, бања потоне и алатка соба.00 часот) налози на ист ден со доверливи превозот компании.OMAC САД е задоволство да ви презентираме нашите најнови и Висок Квалитет Под Мијалникот Водоотпорен застана на Работ Мат за да ги задоволи вашите потреби.Тоа е совршен за да се задржи чиста и заштитена од гребење, мувла-бесплатно, организирани, сите додека се целосно без Мирис и Водоотпорен.

Основните својства

Додатоци на производот