.

.

Yzbtj Контролер Апарат Компатибилен со PS5, Двојна Смисла Контролер Станица за Полнење со LED Индикатор и Тип C Полнење Кабел за Sony Playstation 5 Контролер

Yzbtj Контролер Апарат Компатибилен со PS5, Двојна Смисла Контролер Станица за Полнење со LED Индикатор и Тип C Полнење Кабел за

DEN 2176.80

Количина на стоки
Това е достапна

★Интелигентна Заштита : Вграден-во заштита на чип, совршен над-бесплатно, над-испуштање, во текот-температура, во текот-напон, над-Струја, во текот коло заштита функции, повеќе безбеден и сигурен.Ова е многу корисно, ако сте некој кој игра мулти-плеер игри на истата PS5 конзоли со пријатели или членови на семејството, овој контролер станица за полнење ќе ви донесе голема погодност.Но, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга.И Тоа е можно да се безбедно складирање и полнење две PS5 контролори во исто време без да се поврзете на нив да го PS5 систем.Што повеќе, овој контролер станица за полнење може целосно да ја наполните 2 контролори во 2 часа.

Основните својства

Додатоци на производот