.

.

ZHAOQI Флип Вратата Latch 90 степени Тешки Нерѓосувачки Челик Бар Порта Резиња за Безбедност на Заклучување на Вратата

ZHAOQI Флип Вратата Latch 90 степени Тешки Нерѓосувачки Челик Бар Порта Резиња за Безбедност на Заклучување на Вратата

DEN 98.64

Количина на стоки
Това е достапна

нерѓосувачки челик.Големина 5*2.3 см.Лизгачки штала вратата latch вклучени во нашата штала вратата хардверски додатоци за полнење е дизајн за сите дрво вратата.Погодност флип дизајн,болт брави се обезбеди додадена безбедност за да се направи вашиот животната средина поудобно.Исклучителна концизен изглед,запечатени заварување,дебела и засилен база,не е лесно да се пробие и деформација,цврсти и издржливи.Лизгачки штала вратата latch вклучени во нашата штала вратата хардверски додатоци за полнење е дизајн за сите дрво вратата.

Основните својства

Додатоци на производот