.

.

GOMYIE Нерѓосувачки Челик Безбедност Автоматски Портата Заклучување на Вратата Пролет Оптоварување Гром Latch(3 инчи)

GOMYIE Нерѓосувачки Челик Безбедност Автоматски Портата Заклучување на Вратата Пролет Оптоварување Гром Latch(3 инчи)

DEN 1039.20

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : не ' рѓосувачки челик.Димензии : Должина, ширина и висина се во врска 7.5*3*1.5 cm.Прекрасна замена за замена на вашите стари или оштетена една.Пролет натоварени, лесен за инсталација и завртки вклучени.Изградени се од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, обезбедување на квалитет и долговечност.

Основните својства

Додатоци на производот