.

.

Aexit Шкафот Покажат на Портата Хардвер Вратата лента со алатки Нерѓосувачки Челик Задник Зглоб Сребрен Тон 2 Портата Шарки Долго 4pcs

Aexit Шкафот Покажат на Портата Хардвер Вратата лента со алатки Нерѓосувачки Челик Задник Зглоб Сребрен Тон 2 Портата Шарки Долго

DEN 477.60

Количина на стоки
Това е достапна

Стил : /; Боја : Сребро На Ѕвонење.Пакет Содржина : 4pcs x Вратата Зглоб; Тежина : 96g.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Вратата Зглоб.Вкупната Димензија : (Отвори)50 x 37mm/2" x 1.45"(L*W); Монтажа Дупка Растојание : 36mm x 24mm/1.41" x 0.94"(L*W).Монтажа Дупка Големина : 5mm/0.19"(D); Укината Димензии : 50 x 22 x 6mm/1.96" x 0.86" x 0.23"(L*W*T). 4 Монтажа Дупки, 5mm Монтажа Дупка со Дијаметар,Рамни Отвори Големина : 50 x 37mm, сребрен тон железо вратата зглоб.Долго време за користење, лесен за инсталација, прилагодување на степен сакате да го отворите.Погоден за домашна канцеларија ковчегот, плакар, кабинет, приказ врати, прозорци и др.

Основните својства

Додатоци на производот