.

.

Hipea Деца Бебе Девојка Облека Бохемски Ракави Цвет Принцеза Флорални Формално Деца Летен Фустан, Здолниште

Hipea Деца Бебе Девојка Облека Бохемски Ракави Цвет Принцеза Флорални Формално Деца Летен Фустан, Здолниште

DEN 148.56

Количина на стоки
Това е достапна

100% Памук. ✨Материјал : дише и многу удобно.Пријателски вашето бебе на кожата. ✨Дизајн : бебе девојка облека, бебе девојка се облекуваат ракави и Под здолниште дизајниран со симпатична возбудува,секојдневен стил,погоден за есен и зима, тоа ќе го направи вашето бебе повеќе симпатична. ✨Возраст : ова дете бебе девојка облека Големина за babyr девојка облека : Уникатен дизајн одговара за 1-2t 2-3t 3-4t 4-5t год години мало бебе девојка,направете ја вашата малку да добиете многу комплименти со оваа облека сет. ✨Повод : Погоден за забава, роденден, фотографија, празник и на сите видови на ситуации.И вашиот душо ќе уживате во окото на пофалби од другите. ✨Пакетот вклучува : 1pcs долг ракав фустан.Големина на табела : Големина 90 одговара 2-3 година : фустан должина : 18.7 инчи, chest17.9 инчи;рамо : 8.2 инчи Големина 100 одговара 3-4 година : фустан должина : 20.3 инчи, градите : 19.1 инчи;рамо : 9 инчи Големина 110 одговара 4-5 година : фустан должина : 20.2 инчи, градите : 20.2 инчи;рамо : 9.8 инчи Големина 120 одговара 5-6 година : фустан должина : 21.6 инчи, градите : 21.5 инчи;рамо : 10.6 инчи Големина 130 одговара 6-7 година : фустан должина : 23 инчи, градите : 23 инчи;рамо : 11.3 инчи.

Основните својства

Додатоци на производот