.

.

7x5ft(220x150cm) Божиќ Позадина Ноел Деца Семејство Снегулки Искра Светла Ѕвезда Борови Дрвја Месечината Позадина Портрет Студио за Фотографија Банер SM865

7x5ft(220x150cm) Божиќ Позадина Ноел Деца Семејство Снегулки Искра Светла Ѕвезда Борови Дрвја Месечината Позадина Портрет Студио

DEN 403.20

Количина на стоки
Това е достапна

★Пакет : Укината 1pc x позадина. ★Димензии : ширина од висина : 7x5ft(220x150cm). ★Материјал : Професија винил материјал, со висок квалитет; Лесна за носење; Не е лесно да се деформирани, Не се одраз; Боја жив;. ★Апликација Повод : деца Роденден; торта пресече фото сесија; фото студио позадина; Сцена ги поставува стандардите Ѕидни Декорации, итн. ★Предност : Професионална Позадина Производителот; Разумни facroty Цена; Персонализација услуга; По-продажбата на услугата систем.Пристоен материјал и реалистични бои, исто така може да ви се различни убави фотографии. 【Топло совети】Ако винил материјал, поради укината испорака, може да има некои мали брчки кога ќе го добиете backdrops.Но, тоа е лесно да се отстрани навремено како следниве : 1.Обеси за 2 дена.Roll up цврсто со еден цилиндар цевка за 3-4 дена. 3.Железо задната страна на позадина со ниска температура и се обеси. 【Внимание】позадина ние продаваме е слика БЕЗ џеб, Grommets, поддршка стојат или други реквизити, и ние ќе произведе позадина со стандардна форма и стил сте го одбрале.ако нема посебни барања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте збунети околу тоа. 【Во однос на Бојата разликата】 Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. 【Прилагодена големина : 】Ако сакате да прилагодено на форма или големина , pleae остави потсетам забелешка во ред .Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардната форма стил.

Основните својства

Додатоци на производот