.

.

Yuracan Crossbody Прашка Торба Пешачење Прашка Ранец Патување Крст На Градите Торба За Мажи Жени Бран Точка

Yuracan Crossbody Прашка Торба Пешачење Прашка Ранец Патување Крст На Градите Торба За Мажи Жени Бран Точка

DEN 455.76

Количина на стоки
Това е достапна

Можете Да Изберете Да Го Носат На Лево Или Десно Според Вашата Желба За Ублажување На Рамо Притисок.Мулти-Цел Ранец : Тоа Може Да Се Користи Како Градите Торба, Гласник Торба, Патна Торба, Слободно Торба Или Торба, Совршено Ослободување На Вашите Раце, Погоден За Шопинг, За Статистика, Слободно Време За Патување, Mountaineering, Велосипедизам И Други Прилики.Постои Уво Тока На Лево И Десно Страни На Дното На Рака.Висок Капацитет За Складирање : Основен Патент Џеб Може Да Се Одржи Книги, Ipad, Камери И Облека, Еластична Patch Џеб Внатре, Отворен Џеб Од Надвор, А Патент Џеб На Најоддалечените Страна Да Се Одржи На Мобилен Телефон, И Patch Џеб На Секоја Страна Да Го Ставите Мали Предмети Или Чаши Вода, Го Зголеми Просторот За Складирање.Високиот Капацитет Простор За Складирање Им Овозможува На Вашите Лични Предмети За Да Биде Совршено Поставени, И Повеќе Џебовите Ви Ги Организираше За Време На Вашиот Патувања.Големина : 7.Ако Ранец Е Валкано, Ние Ви Препорачуваме Да Се Мијат Со Рака, Наместо На Пеглање Или Белење.Голем Број На Богати Бои Ќе Ви Овозможи Да Имаат Различни Избори, Може Да Го Изберете Моделот Сакате Според Вашето Расположение, Предност, И Прилика.

Основните својства

Додатоци на производот