.

.

Peicees Градите Crossbody Прашка Ранец, Торба Патување Велосипед Салата Daypack за Жени Мажи

Peicees Градите Crossbody Прашка Ранец, Торба Патување Велосипед Салата Daypack за Жени Мажи

DEN 455.76

Количина на стоки
Това е достапна

1 монтажни страна џеб за чадор и шише за вода, итн.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ ОТПОРНИ на ВОДА - Нашите унисекс прашка ранец е направен од високо-квалитет најлон и meshes ткаенина(назад), трајни, силен, здрав, удобни, меки и машина перат, водоотпорен и солза-отпорни, остатокот увери вашите лични предмети се суви и свежи дури и во дождливите денови.Голем Капацитет.5 x 18 (Големи), големината на овој рамо прашка ќе биде совршена големина за вашиот секојдневен живот, погоден за купување, одење, кратко пешачење, викенд салата спорт, итн. 14" високи.

Основните својства

Додатоци на производот