.

.

Peicees Градите Crossbody Прашка Ранец, Торба Патување Велосипед Салата Daypack за Жени Мажи

Peicees Градите Crossbody Прашка Ранец, Торба Патување Велосипед Салата Daypack за Жени Мажи

DEN 455.76

Количина на стоки
Това е достапна

Drawstring затворање.Најлон обвивка. 1 монтажни страна џеб за чадор и шише за вода, итн.ВИСОК КАПАЦИТЕТ w/ МАЛИ ДИМЕНЗИИ и МНОГУ ПРАКТИЧНИ ЏЕБОВИ - 6.Исто така, ремени се зајакнати со силен и здрав крои за трајни употреба. 1 главниот патент оддел, изградена во IPAD сендвич џеб.ПОМЕСТЕНА УДОБНО НАЗАД - назад на нашите градите crossbody ранец е поместена со дише и удобни материјали, што направи да нема оптоварување кога носи тоа.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ ОТПОРНИ на ВОДА - Нашите унисекс прашка ранец е направен од високо-квалитет најлон и meshes ткаенина(назад), трајни, силен, здрав, удобни, меки и машина перат, водоотпорен и солза-отпорни, остатокот увери вашите лични предмети се суви и свежи дури и во дождливите денови. 1 пред патент џеб, доаѓа со 2 внатрешни работи слот џебови.Таа, исто така доаѓа со D прстен висат тока за вашиот висат додатоци, ако е потребно.Монтажни шише за вода на носителот.Опремен со деликатна изработка, со што на одличен користење на искуство.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Голем Капацитет.ПРИЛАГОДЛИВИ и ПОМЕСТЕНА ДИШЕ РЕМЕНИ - На дише мрежа ремени се поместена со згусне пена, обезбедување на свежи и удобно носејќи искуство за рамената.PACKABLE (Средна) или 10.Нашите повеќенаменски секојдневен daypacks доаѓаат со многу практични џебови - 1 главната преграда е изграден во IPAD сендвич џеб, 1 пред патент џеб доаѓа со 2 внатрешни работи слот џебови, и 1 front patch џеб за одделување на вашите предмети. 1 шише за вода носителот страна џеб, кој се одвојува, drawstring cosure.5 x 18 (Големи), големината на овој рамо прашка ќе биде совршена големина за вашиот секојдневен живот, погоден за купување, одење, кратко пешачење, викенд салата спорт, итн.

Основните својства

Додатоци на производот