.

.

Шеќер Хорор Черепот Голем Капацитет Мода Печатени Трајни Ранец Унисекс Чисто Женски Патување Rucksack

Шеќер Хорор Черепот Голем Капацитет Мода Печатени Трајни Ранец Унисекс Чисто Женски Патување Rucksack

DEN 911.76

Количина на стоки
Това е достапна

Чадори Или Вода Очила Можат Да Бидат Ставени Во Странични Џебови.На Внатрешна Компјутер Mezzanine Може Да Се Одржи 15-Инчен Компјутери И Ipads.Единствена Шема Дизајн : Забава Печатење Со Живописни Бои, Овој Стилски Книга Пакет.Собирање На Девојките Ранец Доловува Духот На Имагинација И Мода Која Ќе Ги Инспирира Да Ги Поседува Вашите Соништа.Боја : Шеќер Хорор Черепот Backpack With Својот Уникатен Модел, Овој Висок Квалитет На Училишниот Ранец Прави Вршење На Работи На Задоволство.Главната Џеб Може Да Се Одржи Облека Или Книги И Списанија, А Скриениот Џеб Може Да Се Одржи Вредни Мали Предмети, Што Е Погодно Да Се Преземе И Да Се Осигура Безбедноста На Предмети.Ако Не Сте Задоволни Со Производот,Може Да Се Врати Во 30 Дена Или Враќање Во Целост.Главната Џеб Може Да Се Одржи Облека Или Книги И Списанија, А Скриениот Џеб Може Да Се Одржи Вредни Мали Предмети, Што Е Погодно Да Се Преземе И Да Се Осигура Безбедноста На Предмети.7",Што Е Доволно За Вашата Секојдневна Употреба.Изненадени Roominess И Прегради : Голем Капацитет Главниот Џеб Со Компјутер Замрзнување И 4 Слот Џебови Внатре.На Внатрешна Компјутер Mezzanine Може Да Се Одржи 15-Инчен Компјутери И Ipads.

Основните својства

Додатоци на производот