.

.

Симпатична Pugs Прашка Торба Crossbody Рамо Градите Кеси Печати Ранец Патување Daypack

Симпатична Pugs Прашка Торба Crossbody Рамо Градите Кеси Печати Ранец Патување Daypack

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

Патент затворање.5,2018 2017 i Pad 9.5,2019 i Pad Mini 5/4/3,2018 Kindle Paperwhite 10,2019 Samsung Табот S6 10.Прашка Ранец Димензии : На 15. 2 mesh кеси во секоја страна за мал шише за вода или млеко bott.Симпатична,кул,смешен моделот нека торба различни со другите.Градите кеси за возрасни е посебен за моделот фронт на вреќа.7,2017 i Pad Про 10.2,2019 i Pad Воздух 3 10.Crossbody Рамо Градите Торба Повод : Нашата градите торба е еден унисекс торба за жените и мажите.5 инчи (L x W x H).Два начини на работа : лево или десно за да perfet вашето тело.На торба crossbody е совршен работи како прашка рамо пак,го носат овој прашка торба преку рамо или удобно, или низ градите за да ги одврати крадци и да ги задржи вашите раце слободни.Оксфорд ткаенина.

Основните својства

Додатоци на производот