.

.

BCLYPBO Психоделичен Форми Црно и Бело Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Crossbody Торба, Градите Пакет

BCLYPBO Психоделичен Форми Црно и Бело Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Crossbody Торба, Градите Пакет

DEN 638.16

Количина на стоки
Това е достапна

Една Главна И Една Помала Надворешноста Патент Џебовите Ви Даде Многу Простор За Вашиот Телефон, Копчиња, Пари, Id Паричници, Очила За Сонце, Lip Balm, Концертни Билети, Назад Фаза Поминува, Итн.Совршен За На Отворено Велосипедизам, Ден Патување,Ден Крстоносните,Ден На Очите-Гледање,Патување,Кампување,Шопинг,И Работа.Идеален Подарок : Најдобриот Роденден,Денот На Благодарноста,Божиќ,Ноќта На Вештерките И Други Одмор Подарок За Вашите Пријатели,Колеги,Семејни,Љубовник.Можете да изберете производи со слики, ве молиме имајте на ум дека прилагодено производи не се returnable.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Гаранција од Chunquan Trading Company : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.25"(L*W*H),Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди По Волја,Така Што Лесно Може Да Се Земе Било Која Ставка Во Него Може Да Се Одржи На Мобилен Телефон,Паричник,Полнење Богатство,Шише За Вода,Чадор,Копчиња,Лични Карти.Големина : 3.Мулти Целите : Може Да Се Користи Како Прашка Ранец,Crossbody Торба,Торба,Прашка Пак,Градите Торба,Патна Торба,Ранец Чанта,Прашка Чанта,Пешачење Торба,Работа Или Бизнис Торба,Погоден За Канцеларија,Училиште,Отворено,Деловни И Други Прилики.Торба Одговара На Вистинската Вредност На Степен На Пренос За Да Се Задржи Вашите Раце Слободни И Вашиот Опрема Под Заврши.Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.3 cm X 19 cm X 38.Тоа Е Доволно Голем за да Може да се Одржи Таблет,Мобилни телефони,Очила,Крпа, Чадор,Паричник,Шминка,Итн.

Основните својства

Додатоци на производот