.

.

Се носат на Патување Ранец,лалињата цвет

Се носат на Патување Ранец,лалињата цвет

DEN 719.76

Количина на стоки
Това е достапна

Ова ќе биде совршено ранец за мажите и жените. 【Големина】 : 26.Печати на враќање превозот етикета.Користете двојно патент дизајн, удобно се чувствуваат.Печати на враќање превозот етикета.5 INMaterial : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, PVCWeight : 0.Користете двојно патент дизајн, удобно се чувствуваат.Прилагодливи рамо, рака.Главната капацитет џеб, 2 странични џебови, лаптоп оддел, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет, и лесен за складирање.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Ова ќе биде совршено ранец за мажите и жените.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 【Дизајн】 : Еден-двострано печатење шема, печатење површината е направен од ПВЦ. 【Употреба】 : Може да се користи за складирање на таблети, очила, паричници, копчиња, слушалки, банкарски картички, мобилни телефони, документи и облека.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Издржливи Еколошки Лесен.Главната капацитет џеб, 2 странични џебови, лаптоп оддел, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет, и лесен за складирање. 【Совршен подарок】 : Соодветна големина дизајн, роман изглед, ова ќе биде совршен подарок за роднини и пријатели, и исто така најдобар избор за роденден подароци.

Основните својства

Додатоци на производот