.

.

Универзална Стилски Rucksack,снегулка снешко декоративни зима божиќ

Универзална Стилски Rucksack,снегулка снешко декоративни зима божиќ

DEN 719.76

Количина на стоки
Това е достапна

44 KGDesign : Еден-двострано печатење шема, печатење површината е направен од ПВЦ.Главната капацитет џеб, 2 странични џебови, лаптоп оддел, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет, и лесен за складирање.5 INMaterial : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, PVCWeight : 0.Издржливи Еколошки Лесен. 【Совршен подарок】 : Соодветна големина дизајн, роман изглед, ова ќе биде совршен подарок за роднини и пријатели, и исто така најдобар избор за роденден подароци. 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Бренд : Jessgirl Size : 26.Користете двојно патент дизајн, удобно се чувствуваат. 【Употреба】 : Може да се користи за складирање на таблети, очила, паричници, копчиња, слушалки, банкарски картички, мобилни телефони, документи и облека.Прилагодливи рамо, рака.Може да се користи за складирање на таблети, очила, паричници, копчиња, слушалки, банкарски картички, мобилни телефони, документи и облека. 【Дизајн】 : Еден-двострано печатење шема, печатење површината е направен од ПВЦ.Главната капацитет џеб, 2 странични џебови, лаптоп оддел, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет, и лесен за складирање.Користете двојно патент дизајн, удобно се чувствуваат.Персонализација : Ние можеме да дизајнираме вашите омилени слика во производот кој што треба да се направи свој уникатен изглед.

Основните својства

Додатоци на производот