.

.

Американското Знаме Со Голем Капацитет Мода Печатени Трајни Ранец Унисекс Чисто Женски Патување Rucksack

Американското Знаме Со Голем Капацитет Мода Печатени Трајни Ранец Унисекс Чисто Женски Патување Rucksack

DEN 911.76

Количина на стоки
Това е достапна

Собирање На Девојките Ранец Доловува Духот На Имагинација И Мода Која Ќе Ги Инспирира Да Ги Поседува Вашите Соништа.Чадори Или Вода Очила Можат Да Бидат Ставени Во Странични Џебови.Главната Џеб Може Да Се Одржи Облека Или Книги И Списанија, А Скриениот Џеб Може Да Се Одржи Вредни Мали Предмети, Што Е Погодно Да Се Преземе И Да Се Осигура Безбедноста На Предмети.Главната Џеб Може Да Се Одржи Облека Или Книги И Списанија, А Скриениот Џеб Може Да Се Одржи Вредни Мали Предмети, Што Е Погодно Да Се Преземе И Да Се Осигура Безбедноста На Предмети.Нормално Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена, За Време На Епидемија Период,Логистика Времето За Испорака Е Пристигнување Во 8-30 Дена Препорачана Логистика Пристигнување Во Рок Од 7 До 15 Дена.Разни Користење : Многу Погодна За На Училиште, Работа, Купување, Патувања, Итн.Чадори Или Вода Очила Можат Да Бидат Ставени Во Странични Џебови.Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака, Не Bleach, И Да Се Исуши Природно.

Основните својства

Додатоци на производот