.

.

Прашка Ранец Пурпурна Октопод Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

Прашка Ранец Пурпурна Октопод Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

DEN 647.76

Количина на стоки
Това е достапна

Мала Големина И Голем Капацитет.Answer : ___________________________ Note : Нормален Обичен Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена, За Време На Епидемија.Мултифункционален Кеси - Може Да Се Користи Како Прашка Ранец, Crossbody Торба, Торба, Прашка Пак, Градите Торба, Патна Торба, Ранец Чанта, Прашка Чанта, Пешачење Торба, Работа Или Бизнис Торба, Погоден За Канцеларија, Отворено, Деловни И Други Прилики.Повеќенаменски Daypack : Ова Crossbody Торба Совршен За Активности На Отворено И Спорт, На Пример : Пешачење, Патување, Кампување, Качување, Велосипедизам, Музички Фестивал, Ритла, Пикник, Риболов, Фитнес Центар, Тренингот, Трчање, Џогирање, Прошетка, Шопинг, Парк, Одмор, Ден Патувањето, Датум И Секојдневна Употреба.Џебовите На Двете Страни Се Погодни За Чување На Лицето Ткива, Очила За Сонце, Итн.Патент Затворање Дизајн,Прилагодлив На Рака Со Здрав Кука На Два Начини На Носење (Лево Или Десно).Главната Патент Торба Е Удобен За Носење На Мобилни Телефони, Таблети, Дневни Потреби, Итн.Тоа Е Утеха За Рамото, Грбот, Градите.

Основните својства

Додатоци на производот