.

.

DeMarini Вуду XL Ранец

DeMarini Вуду XL Ранец

DEN 2243.76

Количина на стоки
Това е достапна

Увезени.Ткаенина обвивка.Патент затворање.ГОЛЕМ ГЛАВНАТА ПРЕГРАДА : се вклопува шлем, ракавица и опрема.ПЕРФОРИРАНИ NEOPRENE ЛИЛЈАК РАКАВИ : Држи до 2 лилјаци.MESH ШИШЕ за ВОДА СЛОТ : Може да се искористи за да се одржи дополнителна лилјак.ОПРЕМА РАКА : за Да го носат вашиот шлем, ракавица или заштитна опрема надвор од вашата торба.РУНО НАРЕДЕНИ мобилен телефон џеб.На De Marini Вуду XL Ранец е наменета за играчи кои сакаат опции.Проширена главната преграда одговара на вашиот шлем, ракавица и опрема удобно.Еден пар на лиен neoprene лилјак ракави ви овозможува да земете две од вашите омилени стапчиња со вас каде и да сте на чело - и торба е дизајниран да се одржи третиот лилјак, ако е потребно.Висат вашиот арсенал од dugout ограда со трајни J-стил кука, чување на вашите вредности во руно-наредени џеб како ќе се земе вашата целосна арсенал на оди оваа сезона.

Основните својства

Додатоци на производот